Konzultace

Tvorba a provoz webů, e-shopů a blogů vyvolává obavy ze zanedbané i marně odvedené práce. Pojďme si o tom promluvit.

Poslat dotaz nebo poptávku

Pomoc s organizací projektu

Nečekám zadání v balíčku s mašlí. Jsem připravený poslouchat, ptát se, hledat řešení a přijímat kritiku. Nejsem Brouk Pytlík. Je-li to v mé kompetenci, poradím, není-li, odkážu vás na specializované kolegy. Touto cestou mohu přispět k sestavení tvůrčího týmu.

Supervize a řízení projektu

V kůži UX designéra a copywritera spolupracuji s kolegy, z jejichž práce vycházím, i s těmi, kteří budou navazovat na mě. Rád dohlédnu na správnou interpretaci a implementaci mých výstupů. Kolegy umím koordinovat, můžu být na vašich online poradách. Zbavím vás části starostí s řízením projektu.

Průběžná správa obsahu

Online je otesánek, kterého musíte krmit. Postarám se o pravidelnou produkci kvalitních textů pro e-shop, blog, e-mailing a další platformy (s výjimkou sociálních sítí). Systematická práce od spolupráce na redakčním plánu po publikaci ve vašem redakčním systému.

Za zavolání 602 780 229 nic nedáte.
První konzultace stojí 0,– Kč.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/237535/virtual/www/domains/karelmelecky.cz/wp-content/plugins/cf7-invisible-recaptcha/cf7-Invisible-recaptcha.php on line 739

    Kopii najdete ve své poštovní schránce. Odesláním vyjádříte souhlas spravidly ochrany osobních údajů.